Palomitas Пуканки за микробранова со вкус на путер 100гр (Без глутен)

100 g
37,00 ден

Dedebo Snacks Palomitas Popcorn. Солени за подготовка со микробранова печка

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16606-1

Опис

Dedebo Snacks Palomitas Popcorn. Солени за подготовка со микробранова печка

Дополнителни информации

Тежина 100 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Palomitas Пуканки за микробранова со вкус на путер 100гр (Без глутен)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *