Palomitas Солени пуканки за микробранова 100гр (Без глутен)

100 g
35,00 ден

Dedebo Snacks Palomitas Popcorn. Солени за подготовка со микробранова печка

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16606

Опис

Dedebo Snacks Palomitas Popcorn. Солени за подготовка со микробранова печка

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Palomitas Солени пуканки за микробранова 100гр (Без глутен)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *