Panitto Кентаки пилешки прсти 500гр (Замрзнато)

500 g
189,00 ден

Панито панирани пилешки стапчиња во Kentucky стил

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA34843

Опис

Панито панирани пилешки стапчиња во Kentucky стил

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Panitto Кентаки пилешки прсти 500гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *