Panitto Кентаки пилешко филе 500гр (Замрзнато)

500 g
215,00 ден

Панито панирано пилешко филе во Kentucky стил

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA34843-11

Опис

Панито панирано пилешко филе во Kentucky стил

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Panitto Кентаки пилешко филе 500гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *