Panitto Панирано сирење 600гр (Замрзнато)

600 g
215,00 ден

Панито похован кашкавал

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA35125

Опис

Панито похован кашкавал

Дополнителни информации

Тежина 600 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Panitto Панирано сирење 600гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *