Panitto Панирано сирење 600гр (Замрзнато)

600 g
215,00 ден

Панито похован кашкавал

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA35125

Опис

Панито похован кашкавал

Дополнителни информации

Тежина 600 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Panitto Панирано сирење 600гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *