Panitto Пилешки кордон блу 450гр (Замрзнато)

450 g
176,00 ден

Панито Cordon Bleu панирано полнето пилешко

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 31101439

Опис

Панито Cordon Bleu панирано полнето пилешко

Дополнителни информации

Тежина 450 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Panitto Пилешки кордон блу 450гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *