Panitto Пилешки крилца 700гр (Замрзнато)

700 g
219 ден

Панито пилешки крилца печени на скара

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA35126

Опис

Панито пилешки крилца печени на скара

Дополнителни информации

Тежина 700 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Panitto Пилешки крилца 700гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *