Пардон Соленки со кикирики 120гр

120 g
35,00 ден

Pardon солени стапчиња полнети со киририки

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16839

Опис

Pardon солени стапчиња полнети со киририки

Дополнителни информации

Тежина 120 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пардон Соленки со кикирики 120гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *