Parmareggio Gr. Padano Quattro Colli Пармезан 150гр

150 g
199,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: TIL10015

Дополнителни информации

Тежина 150 g
Suppliers za lot expiry

Rudine Рудине-ММ доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Parmareggio Gr. Padano Quattro Colli Пармезан 150гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *