Parmareggio Parmigiano Reggiano Пармезан 150гр

150 g
249,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: TIL10017

Дополнителни информации

Тежина 150 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Parmareggio Parmigiano Reggiano Пармезан 150гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *