Pavolli Бомбоњера 310гр

310 g
96,00 ден

Паволи бонбоњера

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101464

Опис

Земја на потекло: Косово

Дополнителни информации

Тежина 310 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pavolli Бомбоњера 310гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *