Пекабела Млеко 3,2% 1л

47,00 ден

Пекабеско Пекабела трајно млеко со 3,2% масленост

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA31250

Опис

Пекабеско Пекабела трајно млеко со 3,2% масленост

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Pekabesko Пекабеско АД

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пекабела Млеко 3,2% 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *