Пекабеско Јетрена паштета 50гр

50 g
15,00 ден

Нема на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA28304

Дополнителни информации

Тежина 50 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пекабеско Јетрена паштета 50гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *