Пекабеско Кулен 295гр

295 g
179,00 ден

Пекабеско спакувано парче кулен од 295 грама.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101009

Опис

Пекабеско спакувано парче кулен од 295 грама.

Дополнителни информации

Тежина 295 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пекабеско Кулен 295гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *