Пекабеско Пилешки гради 400гр

400 g
95,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13668

Дополнителни информации

Тежина 400 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пекабеско Пилешки гради 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *