Пелинковац Горки 100мл

79 ден

Pelinkovac Gorki 100ml

Категорија:
Шифра: BBL20042

Опис

Алкохол (alc/vol): 31%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пелинковац Горки 100мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *