Пелинковац Горки 31% 1л

495,00 ден

Badel Pelinkovac 31%

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA21125

Опис

Алкохол (alc/vol): 31%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пелинковац Горки 31% 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *