Пелистерка Light Газирана вода 1,5л

24,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA22492

Опис

СЛАБО ГАЗИРАНА ВОДА
природна минерална
пакување: PET 1,5L

Нежно газираната вода Пелистерка се содржи стабилен и урамнотежен баланс на минерали, од кој произлегува нејзиниот лесен и освежувачки вкус, карактеризирајќи се со пониска концентрација на СО2.

Oрганолептички карактеристики:
Боја – без боја
Вкус – без вкус
Мирис – без мирис

Стандард за безбедност на храна ISO 22000:2005

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пелистерка Light Газирана вода 1,5л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *