Perex Сунѓерести крпи 3 парчиња

89 ден

Перекс Сунѓереста крпа (trulex) (3 парчиња)

Нема на залиха

Опис

Најпопуларниот производ кој се користи во целокупното домаќинство. Со посебно одбран суровински состав, дојдовме до идеалната комбинација во сооднос: 70% целулоза и 30% памук.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Perex Сунѓерести крпи 3 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *