Perfex Cotton Like Трослојна тоалетна хартија 8+2 ролни

227,00 ден

Перфекс премиум бела трослојна тоалетна хартија со 10 големи ролни (200 листа)

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA28821

Опис

100% целулоза

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Aneks Анекс ДООЕЛ Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Perfex Cotton Like Трослојна тоалетна хартија 8+2 ролни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *