Perfex Deluxe Трослојна тоалетна хартија Камилица 8+2 ролни

179,00 ден

Перфекс делукс трослојна тоалетна хартија со мирис на камилица

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16864

Опис

100% целулоза

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Aneks Анекс ДООЕЛ Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Perfex Deluxe Трослојна тоалетна хартија Камилица 8+2 ролни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *