Perfex Deluxe Трослојна тоалетна хартија Праска 8+2 ролни

179,00 ден

Перфекс делукс трослојна тоалетна хартија со мирис на праска

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16844

Опис

100% целулоза

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Perfex Deluxe Трослојна тоалетна хартија Праска 8+2 ролни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *