Perfex Двослојни кујнски брисачи 2 ролни

45,00 ден

Перфекс двослојни кујнски крпи

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16857

Опис

100% целулоза

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Perfex Двослојни кујнски брисачи 2 ролни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *