Perfex Двослојни салфети 50 парчиња

59,00 ден

Перфекс двоослојни салвети

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA16869

Опис

100% целулоза

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Aneks Анекс ДООЕЛ Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Perfex Двослојни салфети 50 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *