Perfex Jumbo Deluxe Двослојни кујнски брисачи 2 ролни

203,00 ден

Перфекс џамбо големи двослојни кујнски крпи

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA26127

Опис

100% целулоза

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Aneks Анекс ДООЕЛ Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Perfex Jumbo Deluxe Двослојни кујнски брисачи 2 ролни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *