Perfex Pure White Двослојна тоалетна хартија 24 ролни

159,00 ден

Перфекс бела двослојна тоалетна хартија

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16858

Опис

100% целулоза

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Perfex Pure White Двослојна тоалетна хартија 24 ролни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *