Perfex Pure White Двослојна тоалетна хартија 8 ролни

77,00 ден

Перфекс бела двослојна тоалетна хартија

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101510

Опис

100% целулоза

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Perfex Pure White Двослојна тоалетна хартија 8 ролни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *