Perfex Pure White Трослојна тоалетна хартија 24 ролни

215,00 ден

Перфекс бела трослојна тоалетна хартија

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17624

Опис

100% целулоза

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Aneks Анекс ДООЕЛ Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Perfex Pure White Трослојна тоалетна хартија 24 ролни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *