Perfex Pure White Трослојна тоалетна хартија 4 ролни

59,00 ден

Перфекс бела трослојна тоалетна хартија

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16859

Опис

100% целулоза

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Aneks Анекс ДООЕЛ Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Perfex Pure White Трослојна тоалетна хартија 4 ролни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *