Perfex Pure White Трослојна тоалетна хартија 8+2 ролни

109,00 ден

Перфекс бела трослојна тоалетна хартија

Има на залиха

Категорија:
Шифра: 31101499

Опис

100% целулоза

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Perfex Pure White Трослојна тоалетна хартија 8+2 ролни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *