Perfex Pure White Трослојна тоалетна хартија Праска 8+2 ролни

131,00 ден

Перфекс бела трослојна тоалетна хартија со мирис на праска.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: 31101499-1-1

Опис

100% целулоза

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Aneks Анекс ДООЕЛ Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Perfex Pure White Трослојна тоалетна хартија Праска 8+2 ролни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *