Permetal Средство за чистење на рерна и скара 650мл

169,00 ден 125,00 ден

Перметал посебно средство за чистење на скари, рерни и печки кое ги отстранува и најтврдокорните маснотии и наслаги 650ml

Шифра: AWT19985 Категории: , Ознака:
Прикажи ги сите резултати