Persil 360 Complete Clean Прашок за перење 6кг

619,00 ден

Персил Универзален прашкаст детергент за 60 перења

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA36515

Опис

Персил Универзален прашкаст детергент за 60 перења

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Persil 360 Complete Clean Прашок за перење 6кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *