Persil Expert Лаванда Прашок за перење 2кг

2 kg
320,00 ден

Персил Експерт Лаванда универзален прашкаст детергент за облека за 20 перења

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34786

Опис

Персил Експерт Лаванда универзален прашкаст детергент за облека за 20 перења

Дополнителни информации

Тежина 2000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Persil Expert Лаванда Прашок за перење 2кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *