Persil Expert Silan Прашок за перење 2кг

2 kg
299,00 ден

Персил Експерт Силан универзален прашкаст детергент за облека со Силан за 20 перења

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA24270

Опис

Персил Експерт Силан универзален прашкаст детергент за облека со Силан за 20 перења

Дополнителни информации

Тежина 2000 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Persil Expert Silan Прашок за перење 2кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *