Persil Lavander Freshness Прашок за перење 8кг

8 kg
860,00 ден

Персил универзален прашкаст детергент со мирис на лаванда за 80 перења

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34067

Опис

Персил универзален прашкаст детергент со мирис на лаванда за 80 перења

Дополнителни информации

Тежина 8000 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Persil Lavander Freshness Прашок за перење 8кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *