Persil Прашок за перење 2кг

2 kg
299,00 ден

Персил Стандарден прашкаст детергент за облека за 20 перења

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA23218

Опис

Персил Стандарден прашкаст детергент за облека за 20 перења

Дополнителни информации

Тежина 2000 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Persil Прашок за перење 2кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *