Перустија Благ ајвар 560гр

560 g
295,00 ден

Perustija Благ ајвар

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34625

Опис

Perustija Благ ајвар

Дополнителни информации

Тежина 560 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Перустија Благ ајвар 560гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *