Попуст!
-14%

Перустија Лут ајвар 560гр

560 g
251,00 ден 295,00 ден

Perustija Лут ајвар

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34626

Опис

Perustija Лут ајвар

Дополнителни информации

Тежина 560 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Перустија Лут ајвар 560гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *