Perutnina Natur Premium Свежи пилешки копани 500гр

117,00 ден 105,00 ден

Нема на залиха

Перутнина Птуј Премиум Свеж пилешки копан во тацна 500гр. Рок на траење: 2-7 дена

Шифра: PPT25122 Категорија:
Прикажи ги сите резултати