Perutnina Natur Premium Свежи пилешки копани со надкопани 500гр

125,00 ден 113,00 ден

Product price
Additional options total:
Order total:

Перутнина Птуј Премиум Свеж пилешки копан со надкопан во тацна 500гр. Рок на траење: 2-7 дена

Шифра: PPT25124 Категорија:
Прикажи ги сите резултати