Perutnina Natur Premium Свежо пилешко филе 500гр

215,00 ден 194,00 ден

Product price
Additional options total:
Order total:

Перутнина Птуј Премиум Свеж пилешки стек филе во тацна 500гр. Рок на траење: 2-7 дена

Шифра: PPT25123 Категорија:
Прикажи ги сите резултати