Pietro Coricelli Arabbiata Сос за тестенини 350гр

350 g
139,00 ден

Има на залиха

Дополнителни информации

Тежина 350 g
Suppliers za lot expiry

Tekstil Текстил

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pietro Coricelli Arabbiata Сос за тестенини 350гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *