Pietro Coricelli Лингуини 500гр

500 g
75,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: TIL10058-1

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pietro Coricelli Лингуини 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *