Pietro Coricelli Napoletana Сос за тестенини 350гр

350 g
139,00 ден

Има на залиха

Дополнителни информации

Тежина 350 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pietro Coricelli Napoletana Сос за тестенини 350гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *