Pietro Coricelli Penne Rigate Макарони 500гр

500 g
75,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pietro Coricelli Penne Rigate Макарони 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *