Pietro Coricelli Pesto Genovese Сос за тестенини 190гр

190 g
145,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина 190 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pietro Coricelli Pesto Genovese Сос за тестенини 190гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *