Pietro Coricelli Шпагети 500 гр

500 g
75,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: TIL10058

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pietro Coricelli Шпагети 500 гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *