Pik Пикник кобасица 450гр

450 g
189,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA33499

Дополнителни информации

Тежина 450 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pik Пикник кобасица 450гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *