Pik Турист кобасица 450гр

450 g
215,00 ден

Pik Vrbovec Turist Kobasica

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34708

Опис

Pik Vrbovec Turist Kobasica

Дополнителни информации

Тежина 450 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pik Турист кобасица 450гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *